Dnešním dnem se oficiálně spustil nový web o fotbalovém klubu Chelsea FC.Více podrobností najdete v celém článku.

capture-20131111-165800

Hlavním úkolem nového webu je informovat návštěvníky o dění v klubu.Najdete zde mnoho informací například o klubu,historii,soupisku a mnoho dalšího.

V menu máte nabídku FANZONE,která je hlavně zaměřena na fanoušky.V této položce najdete tapety,chorály nebo si můžete v diskuzi povídat (Musí být téma o Chelsea !).

V Soupisce máte možnost vyčíst hlavní informace o hráčovi (výška,váha apod.).V menu je toho pochopitelně mnohem více,ale ty nejdůležitější jsme si představili.

Velmi viditelnou věcí jsou hlavně články.Během každého zápasu budou tři články:Preview,reportáž,hodnocení hráčů + reakce trenéra,ale to už je trochu mimo.

V budoucnu jsou naplánovány soutěže,ve kterých budete mít možnost získat cenu (dresy atd.).Pokud by taková soutěž měla být,musí být velká návštěvnost na webu (300-400 denně).Toho se samozřejmě budeme snažit docílit,ale uznejme,že pokud by se do soutěže připojilo 5 lidí nemělo by to žádný význam.

Komentáře ke článkům můžete přidávat i bez registrace,ale registraci doporučujeme,protože si poté můžete vybrat svůj vlastní avatar a další podobné věci.

Jelikož je web nový,hledáme nové tváře do našeho redaktorského týmu.Pokud by jsi měl zájem napiš na email the-blues@email.cz nebo na naší Facebookovou stránku.Více informace najdete zde.

No myslím,že to je na začátek všechno.Pokud máte dotazy napište do komentářů pod článek.